Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

Wraz z rozwojem firmy, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako  specjalista ds. techniczno-handlowych.

Zakres obowiązków:

  • dbanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z dotychczasowymi klientami firmy;
  • udział w tworzeniu planów sprzedażowych oraz ich realizacja;
  • nawiązywanie i rozwijanie kontaktów z nowymi klientami;
  • doradztwo produktowe i techniczne dla klientów;
  • przygotowywanie wycen i ofert handlowych;
  • udział w negocjacjach i ustalaniu warunków współpracy z nowymi klientami;
  • współpraca z działem organizacji produkcji;
  • promowanie wizerunku firmy, wsparcie działu marketingu;
  • aktywny udział w rozwoju sprzedaży produktów firmy.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego w branży na podobnym stanowisku;
  • znajomości technologii produkcji z metalu;
  • dobrej znajomości rysunku technicznego;
  • praktycznej znajomość pakietu MS Office;
  • dobrej organizacja pracy i sumienność;
  • umiejętności współpracy oraz budowania pozytywnych relacji z klientami;
  • wykształcenia średniego technicznego lub wyższego;
  • znajomości języka angielskiego;
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i zdobycia nowych doświadczeń;
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole;
  • narzędzia pracy wymagane do wykonywania wyżej wymienionych zadań.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:  praca@nikmet.pl

 z dopiskiem „Specjalista ds. techniczno-handlowych” lub kontakt osobisty w siedzibie firmy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133. poz. 883.