Kontakt

tel. 14 681 23 88
biuro@nikmet.pl

MEBLE SKLEPOWE

MEBLE SKLEPOWE

Jesteśmy podwykonawcą dla firm wyposażających sklepy znanych marek odzieżowych w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej oraz w Rosji i na Ukrainie. Wykonujemy konstrukcje stalowe mebli i akcesoria meblowe wg następujących technologii:

  • ze stali czarnej malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL lub pokryte galwanicznie poprzez cynkowanie, niklowanie lub chromowanie
  • ze stali gorąco walcowanej lakierowanej proszkowo na kolor bezbarwny
  • ze stali nierdzewnej: szlifowanej i polerowanej
REGAŁY, STOŁY,  STOJAKI, WIESZAKI, ZAWIESZKI, HACZYKI

REGAŁY, STOŁY, STOJAKI, WIESZAKI, ZAWIESZKI, HACZYKI

Wyposażamy magazyny, warsztaty, hale produkcyjne - wykonujemy m.in. stojaki na szyby, lustra, płyty marmurowe; kompletne stoły zarówno warsztatowe jak i konferencyjne / bankietowe; większość asortymentu wykonujemy wg indywidulanych wymagań klientów (zgodnie z dopasowaniem funkcjonalności i wymiarów)

BALUSTRADY, BARIERKI, PRZĘSŁA OGRODZENIOWE, BRAMY

BALUSTRADY, BARIERKI, PRZĘSŁA OGRODZENIOWE, BRAMY

Głównie dla klientów prywatnych wykonujemy przęsła ogrodzeniowe lub też całe systemy ogrodzeń łącznie z bramami przesuwnymi, a także barierki i balustrady ze stali czarnej malowanej proszkowo oraz nierdzewnej szlifowanej lub polerowanej.

METAL W POŁĄCZENIU Z DREWNEM

METAL W POŁĄCZENIU Z DREWNEM

Połączenie to stosujemy bardzo często w projektowaniu i wyposażaniu wnętrz - jest najchętniej wybierane w projektowanych konstrukcjach balustrad i poręczy ze stali nierdzewnej ale nie tylko bo z drewnem łączymy też wiekszość konstrukcji stalowych będących wzmocnieniem dla regałów, stołów i wyposażenia sklepów.

WÓZKI, KOSZE, SEPARATORY, ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

WÓZKI, KOSZE, SEPARATORY, ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Produkujemy m.in. wózki dla piekarni i cukierni, kosze na butle gazowe, tablice informacyjne, konstrukcje pod szklarnie i tak naprawdę wszystko według indywidulanych potrzeb naszych klientów.

MEBLE SKLEPOWE

USŁUGI

Jesteśmy firmą produkcyjną, jednak równolegle oferujemy również pełen zakres usług związanych głównie z obróbką metali oraz montażem konstrukcji metalowych z innymi materiałami, na terenie kraju oferujemy również usługi transportowe; zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług